We are playing every day. Let me know on SKYPE kaja_from_earth or ICQ 649-933-647 and you can join us.

Dávkové soubory pro líné hráče

6. února 2011 v 4:48 | kaja |  Others in CZ
Připravil jsem zde balík dávkových souborů. Všechno co je třeba udělat, je stáhnout tento balík a nakopírovat všechny tři soubory do složky s bombermanem.

RESFOX
Pro ty co používají Firefox a mají problém se zahlcením paměti, je tam dávkový soubor  RESFOX.BAT
Jeho spuštěním, spustíte hru atomic bomberman, zároveň restartujete firefox a uvolní se většina paměti. Navíc se automaticky ukončí torrenty a smaže soubor bmudp.log, který ve složce bomberman zbytečně zabírá místo. Nakonec se znovu spustí Firefox a to prímo na stránce s chatem.

RESBOMB
Toto je dávkový soubor pro netrpělivé nátury. Kdo někdy vytvářel server, tak ví, že  po skončení hry je třeba chvíli čekat, než vás to vyhodí zpátky do menu. Pokud se vám nechce čekat, spusťte tento soubor, a celá hra se vypne a zase zapne během dvou vteřin.

Abyste se nemuseli nikde proklikávat a hledat ikonky, doporučuju stáhnout si také program HOTKEYP, a nastavit si pro tyto dva soubory klávesové zkratky. Zvlášť v případě souboru RESBOMB.BAT je to užitečné.

Dávkové soubory je možné dále upravovat. V případě že nepoužíváte firefox, je možné celý řádek smazat nebo doplnit místo firefoxu jiný prohlížeč. To samé pokud nepoužíváte uTorrent. Dále je možné doplnit příkazy pro smazání dalších dvou nepotřebných souborů CRITLOG.TXT a BMSTATS.TXT, pokud vás nezajímají statistiky hry.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama