We are playing every day. Let me know on SKYPE kaja_from_earth or ICQ 649-933-647 and you can join us.

BUGY jsou a budou ...

24. prosince 2010 v 0:47 | kaja |  Others in CZ
...jejich hlavní příčinou je kolísání připojení jednoho z hráčů. Tudíž čím víc počítačů je připojeno, tím větší je šance, že hra spadne. Proto je třeba si určit pár preventivních opatření, abychom počet chyb ve hře minimalizovali.

Bod 1 - Ještě před hrou vypněte všechna stahování včetně torrentů a vůbec všechny aplikace které by mohly brzdit připojení nebo paměť.

Bod 2 - Pokud je to jen trochu možné, tak vypněte i firewall (včetně toho windowsáckýho).

Bod 3 - Pokud někdo vytvoří server a vy už jste se připojili, tak se neodpojujte. Chvíli to totiž trvá než se informace o tom že jste se odpojili dostane k servru, a pokud tvůrce servru mezitím hru odklikne, server se vám bude snažit poslat data, ačkoli vy už ve hře nebudete a hra se zasekne na "99% sending data". (BUG)

Bod 4 - Pokud je vytvořen server, snažte se připojit co nejdříve. Čas od času připojení zakolísá každému, během hry se to většinou nějak  vykompenzuje, ale když se to stane ještě během připojování k servru, tak se do hry ani nedostanete. Čím delší dobu bude server čekat na ostatní hráče, tím  větší je šance že nastane BUG.


Bod 5 - V menu kde si vybíráte barvu hráče, nezapomeňte dát ostatní hráče OFF. Pokud byste na nějakého zapomenuli a nechali mu nastavený stejný  KEY, hra si to přebere jako chybu a dál vás to nepustí. A stejně jako v předchozím případě se vám server bude snažit posílat data.

Bod 6 - Také se neodpojujte během hry. Pokud to uděláte, ostatním hráčům se další kolo buď vůbec nenačte, a nebo se načte, ale ve hře zůstane váš panďulák, kterej nepude žádným způsobem zničit. V každém případě tím zkazíte hru všem ostatním.

Bod 7 - Snažte se nepoužívat ALT+TAB během hry.

Bod 8 - Pokud se vám zdá, že je hra nějaká zpomalená, trvá to dlouho než vytvoříte server anebo než se připojíte, vypněte hru, jeďte do složky BOMBERMAN a smažte  soubory bmudp.log a critlog.txt. Pak znovu hru spusťte.


Bod 9 Pokud jste dodrželi všechna pravidla a stejně vám pokaždý spadne hra, tak pánbůh s vámi.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama